top of page

5 LIETAS, KO NEKAD NETEIKT KLIENTAM

Updated: Nov 29, 2022

Lai uzlabotu klientu apmierinātības līmeni, vēlams pārdošanas un apkalpošanas aģentus izglītot ne tikai par to, ko teikt, bet arī par to, ko nekādā gadījumā neteikt klientam.


Call Structure Zvanu Centrs dalās ar 5 tabu un piedāvā 5 pozitīvas alternatīvas!


1. Es ar to nenodarbojos

Lai klients justos sadzirdēts un cienīts, pārfrāzējiet: "Izklausās, ka Jums palīdzēs saruna ar klientu apkalpošanas nodaļu. Tūliņ Jūs savienošu!"


2. Man beidzās darba laiks/Man sākas pārtraukums

Pastāv nerakstīts likums "Pēdējais klients jāapkalpo tāpat, kā pirmais!". Ja nav citu iespēju, sakiet: "Es Jūs savienošu ar savu kolēģi, kurš turpinās ar Jums sarunu no tās pašas vietas, kur to pabeidzām, labi?"


3. Nomierinieties!

Aicinājums nomierināties problēmsituācijā ir tas pats, kas pieliet degvielu ugunskuram. Labāk teikt: "Es varu Jums palīdzēt, taču tikai tad, ja varēsim šo situāciju apspriest mierīgi."


4. Neuztraucieties/Tā nebūs problēma

Klientam tas izklausās šādi: "Ir problēma, jāsāk uztraukties". Pozitīva alternatīva - "Es priecājos, ka varēšu Jums palīdzēt" vai "Protams, ķersimies klāt.."


5. Uzgaidiet!

Ja pēc šī vārda seko klusums, klients nav sajūsmā. Pirms izmantot 'on-hold', aģentam jāizskaidro klientam, kādēļ un cik ilgi būs jāuzgaida. Skaidrība mazina spriedzi!


© Call Structure zvanu centrs

+371 66016292

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page