top of page

CIK BIEŽI JŪSU KOMANDAI NEPIECIEŠAMAS PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS?

Updated: Oct 26, 2022

Katru. Dienu.


Nepopulārs viedoklis - vienas pārdošanas apmācības gadā nekompensēs ikdienā (ne)ieguldīto darbu, arī tad, ja tiks pieaicināts sava aroda guru. Iedvesmai? - Jā! Motivācijai? - Jā! Zināšanu bāzei un stabilam rezultāta kāpumam? - Nē!


Ir neskaitāmi veidi, kā apmācības padarīt par produktīvu un ērtu rutīnu jūsu komandā.


Dalāmies pāris noderīgās idejās:


- Interaktīvās sapulces - atvēliet laiku ne tikai rezultātu un aktualitāšu prezentēšanai, bet arī zināšanu atjaunošanai. Šādās sapulcēs galvenais ir uzdevums komandai - iesaiste un izaicinājums, kopā kreatīvi atrisinot arī “neinteresantus” izaicinājumus.


- Izdales materiāli - vienkārši, shematiski špikeri dažādām situācijām. Ja vēlaties ko ieviest, turiet to deguna priekšā, burtiski!


- Spēles elements - esat spēlējuši Alias? Izveidojiet pārdošanas Alias - izvēlieties vārdu savienojumus, kas saistīti ar produktiem, pārdošanas terminiem, procesiem. Jautri un noderīgi!


- Aģents=Treneris - mācot citus, mācāmies mēs paši. Dodiet aģentiem iespēju dalīties zināšanās ar kolēģiem. Jūs pamanīsiet ne tikai milzu atbildību pret šo iespēju, bet arī redzēsiet, cik efektīva ir “kolēģis kolēģim” komunikācija, skaidrojot pat kompleksākos tematus. Pāros vai komandās - izvēlaties jūs!


© Call Structure zvanu centrs

+371 66016292

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page