top of page

Dedicated vai Shared - kuru modeli labāk izvēlēties, uzticot savu ienākošo zvanu apkalpošanu?

Kas ir Dedicated modelis?


Dedicated modelis paredz to, ka ārpakalpojuma zvanu centra darbinieki, kuri apkalpo jūsu uzņēmuma ienākošos zvanus un citus saziņas kanālus (voice, chat, web, mail), strādā tikai un vienīgi ar jūsu klientiem un nav iesaistīti citu uzņēmumu klientu apkalpošanā. Tā ir atsevišķa darbinieku komanda, kuras vienīgais fokuss ir jūsu klientu apkalpošana.


Kas ir Shared modelis?


Shared modelis, savukārt, paredz, ka ārpakalpojuma darbinieki, paralēli jūsu uzņēmuma ienākošo zvanu apkalpošanai, apkalpo un sniedz atbalstu arī citu uzņēmumu klientiem, dažkārt pat 3, 4 vai vairāk, tādējādi dalot savu fokusu starp dažādiem projektiem ar dažādām sarežģītības pakāpēm, sarunu vadlīnijām, CRM sistēmām utt.


Kuru no modeļiem labāk izvēlēties?


Uzdodiet sev zemāk esošos jautājumus un, ja jūsu atbilde uz vismaz 80% no tiem ir “jā”, tad viennozīmīgi Dedicated.


  1. Vai mūsu klientiem ir svarīgi, lai, zvanot uz info līniju, zvans tiek pacelts ne vēlāk kā 10 - 20 sekunžu laikā, nevis gaidot rindā un klausoties “Atvainojiet, visi operatori šobrīd ir aizņemti.”?

  2. Vai mūsu klientiem ir svarīgi saņemt atbildes uz saviem jautājumiem un atrisināt savas problēmsituācijas jau pirmā zvana laikā bez nepieciešamības pašiem zvanīt atkārtoti vai gaidīt sazināšanos no mūsu puses?

  3. Vai mūsu klientiem ir svarīga patīkama, ieinteresēta un empātiska klientu apkalpošanas speciālista attieksme un kopējā zvana laika pieredze, neatkarīgi no jautājumu vai problēmas, ar kādu tiek zvanīts?

  4. Vai mūsu biznesa attīstībai ir svarīgi izmantot iespēju veikt piepārdošanu (upsale, cross-sale) un paaugstināt savus pārdošanas apjomus arī klientu apkalpošanas zvanu laikā?

  5. Vai CSAT, NPS, FCR, SLA ir daļa no rādītājiem, pēc kuriem mēs mērām savas klientu apkalpošanas nodaļas performanci?

  6. Vai mums ir svarīgi, lai ārpakalpojuma darbiniekiem var ātri un elastīgi paaugstināt kompetenci, deleģējot papildus uzdevumus un atbildības?

  7. Vai mūsu biznesam ir svarīgi, lai ārpakalpojuma darbinieki, apkalpojot klientus, reprezentē mūsu brendu atbilstoši mūsu ekspektācijām, komunikācijas standartiem un ir gatavi sarunas laikā noiet eksta jūdzi klienta apmierinātības labad?


90% no saviem klientu apkalpošanas projektiem ar stabiliem un konstantiem ienākošo zvanu apjomiem Call Structure Zvanu Centrs nodrošina tieši Dedicated aģentus, kas ir pierādījis sevi kā visefektīvākais modelis, lai sniegtu mūsdienu klientu standartiem un ekspektācijām atbilstošu apkalpošanu un apmierinātību.


Sazinieties ar mums, ja vēlaties pacelt savu klientu apmierinātību vēl augstākā limenī!


© Call Structure zvanu centrs

+371 66016292


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page