top of page

NAV FOKUSA? NAV REZULTĀTA!

Updated: Oct 26, 2022

Katrā pārdošanas komandā, neatkarīgi no vidējā darba stāža vai cilvēku skaita, nepieciešams regulārs atgādinājums par fokusu - darījums.


Lai arī pārdevēja darba uzdevums šķiet pašsaprotams, tas tā nav.


Kāpēc?


Pārdevēja darbs ir haotisks - komunikācija ar klientiem, informācija, troksnis, kolēģi, vadītājs, monitors, telefons, CRM sistēmas - visi šie elementi jauc prātu un mazina spēju fokusēties uz pašu svarīgāko - izvirzīto mērķi.


Mainīgs enerģijas līmenis - iesildīšanās → efektīva darbība → atslābums → atsildīšanās. Ja fokuss netiek atgādināts katrā dienas etapā, cietīs efektivitāte un kritīsies motivācijas līmenis.


Visproduktīvākā ir nākamā pirmdiena - ja nedēļa vai diena netiek iesākta tik veiksmīgi, kā vēlētos, pārdevēji mēdz “norakstīt” dienu, pārliecinot sevi, ka rezultātu nebūs.


Ko darīt?


Novietojiet mērķi redzamā vietā - izveidojiet tablo, kurā veicat tiešraides atskaiti, vizuāli parādot tuvošanos mērķa izpildei


Sadaliet mērķi - pa nedēļām, dienām, produktīvajām stundām - tas palīdzēs noturēt enerģijas līmeni un neatlikt darbus uz pēcpusdienu vai mēneša beigām


Komunicējiet par progresu - procesā, informējiet savu komandu par citu kolēģu progresu, daudzsološām pārdošanas sarunām. Padariet procesu aizraujošāku par galamērķi!


© Call Structure zvanu centrs

+371 66016292

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page