top of page

SEMINĀRS "LAIKI MAINĀS: VAI KOMUNIKĀCIJA PALIEK?"

Updated: Oct 26, 2022


Runā, ka pasaule vairs nekad nebūs tāda, kā iepriekš. Covid-19 krīze metusi izaicinājumu kā cilvēciskā, tā uzņēmējdarbības līmenī. Tā mainījusi cilvēku izpratni par attiecību un komunikācijas nozīmi. Kā tas ietekmēs pakalpojumu sniedzēju un klientu attiecības? Kā un vai mainīties līdzi? Kā un vai mainīt pārdošanas skriptus un apkalpošanas standartus? Kas nepieciešams klientam? Kas nepieciešams darbiniekam?


Sniedzot zvanu centru pakalpojumus klientiem B2C un B2B sektoros, mēs, pēdējo mēnešu laikā, izdzīvojām pilnu sajūtu un publiskās domas izmaiņu spektru, visos Covid-19 krīzes posmos. Taču, tieši mūsu darbības virziens ir iemesls, kādēļ šo izacinājumu izmantojām kā vēl nebijušu iespēju vēl vairāk iedziļināties dzīvas un personalizētas komunikācijas nozīmē. Mūsu zināšanu avots? Jūsu potenciālo un esošo klientu viedoklis!


Šis laiks mums ir pierādījis, ka starp cilvēku un komunikāciju liekama vienlīdzības zīme. Pirms šīs krīzes daudzi uzņēmumi centās samazināt "dzīvos" saskarsmes punktus ar saviem jaunajiem un esošajiem klientiem, aizvietojot tos ar tipveida reklāmu internetā un automātiskajiem atbildētājiem ienākošo zvanu līnijā. Vai ar to bija, ir un būs pietiekami biznesa mērķu sasniegšanai - pārdošanas rezultātiem, tirgus daļu iegūšanai un noturēšanai, NPS rādītaju uzlabošanai?


Ielūdzam Tevi uz semināru "Laiki mainās: vai komunikācija paliek?", kurā ne tikai gūsi jaunu un noderīgu informāciju savas profesionālās darbības efektivitātes uzlabošanai, bet varēsi iepazīties un iepazīstināt ar sevi un savu biznesu citus semināra apmeklētājus, apmainīties ar pieredzi, dibināt jaunus kontaktus un lieliski pavadīt laiku ar citiem, uz sasniegumiem un izaugsmi orientētiem uzņēmējiem un uzņēmumu pārstāvjiem dažādās nozarēs.


Lielisks veids, kā kompensēt pašizolācijas laikā radušos komunikācijas trūkumu, vai ne?

Kad? 18. jūnijā

Cikos? 19:00

Kur? Call Structure birojā Ģertrūdes ielā 33/35, 3. stāvā, 304.

Dalības maksa? Simbolisks maksājums dalības apstiprināšanai (vietu skaits stingri ierobežots) 5 Eur (piecu eiro) apmērā. Pēc dalības pieteikšanas anketas aizpildīšanas ar Jums sazināsimies.

Kā pieteikties? Aizpildi dalības anketu šeit!

Bet kā ar kafiju? Par atspirdzinājumiem un uzkodām būsim parūpējušies mēs. Tev līdzi jāņem vien sava vizītkarte! :)Uz drīzu iepazīšanos,


Tava Call Structure komanda

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page